Õpetajad

photo

Jaan Reinson

direktor, matemaatikaõpetaja
photo

Jaan Reinson

direktor, matemaatikaõpetaja
jaan@tdk.ee
Sünnipäev: 3. september
photo

Kaidi Menšikova

õppejuht, eesti keele õpetaja
photo

Kaidi Menšikova

õppejuht, eesti keele õpetaja
kaidi@tdk.ee
Sünnipäev:18. mai
photo

Iiri Saar 

õppejuht, sotsiaalpedagoog
photo

Iiri Saar 

õppejuht, sotsiaalpedagoog
iiri@tdk.ee
Sünnipäev:10. jaanuar
photo

Maris Allik

füüsika ja keemia õpetaja
photo

Maris Allik

füüsika ja keemia õpetaja
marism@tdk.ee
Sünnipäev:13. jaanuar
photo

Signe Annsoo

prantsuse keele õpetaja
photo

Signe Annsoo

prantsuse keele õpetaja
signe@tdk.ee
Sünnipäev:26. mai
photo

Lilia Bender

prantsuse keele õpetaja 
photo

Lilia Bender

prantsuse keele õpetaja 
lily@tdk.ee
Sünnipäev: 6. aprill
photo

Kaja Haljasmets 

geograafiaõpetaja
photo

Kaja Haljasmets 

geograafiaõpetaja
kajah@tdk.ee
Sünnipäev:21. oktoober
photo

Külli Hindrikson

klassiõpetaja
photo

Külli Hindrikson

klassiõpetaja
kylli@tdk.ee
Sünnipäev:29. aprill
photo

Kätlin Härm

klassiõpetaja
photo

Kätlin Härm

klassiõpetaja
katlin@tdk.ee
Sünnipäev:21. september
photo

Eve Ilves

klassiõpetaja
photo

Eve Ilves

klassiõpetaja
eveilves@tdk.ee
Sünnipäev:21. juuni
photo

Kristi Ilves

klassiõpetaja
photo

Kristi Ilves

klassiõpetaja
kristii@tdk.ee
Sünnipäev: 9. september
photo

Mirli Isak

eesti keele õpetaja
photo

Mirli Isak

eesti keele õpetaja
mirli@tdk.ee
Sünnipäev: 3. november
photo

Svea Kaio 

klassiõpetaja
photo

Svea Kaio 

klassiõpetaja
svea@tdk.ee
Sünnipäev:16. oktoober
photo

Liina Kais

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Liina Kais

kehalise kasvatuse õpetaja
liina@tdk.ee
Sünnipäev:28. jaanuar
photo

Greta-Eva Kalberg 

klassiõpetaja
photo

Greta-Eva Kalberg 

klassiõpetaja
eva@tdk.ee
Sünnipäev: 9. märts
photo

Annabel Kallis

ajalooõpetaja
photo

Annabel Kallis

ajalooõpetaja
annabel@tdk.ee
Sünnipäev:28. juuli
photo

Kaja Kivisikk 

klassiõpetaja
photo

Kaja Kivisikk 

klassiõpetaja
kaja@tdk.ee
Sünnipäev:22. august
photo

Anneli Koppel

muusikaõpetaja
photo

Anneli Koppel

muusikaõpetaja
anneli@tdk.ee
Sünnipäev:30. september
photo

Ardi Kärberg 

karjäärikoordinaator, bioloogiaõpetaja
photo

Ardi Kärberg 

karjäärikoordinaator, bioloogiaõpetaja
ardi@tdk.ee
Sünnipäev:10. oktoober
photo

Küllike Kütimets 

klassiõpetaja
photo

Küllike Kütimets 

klassiõpetaja
kyllike@tdk.ee
Sünnipäev:16. märts
photo

Karin Küttis

abiõpetaja
photo

Karin Küttis

abiõpetaja
karin@tdk.ee
Sünnipäev:11. juuli
photo

Aivar  Lankov 

tööõpetuse õpetaja
photo

Aivar  Lankov 

tööõpetuse õpetaja
aivar@tdk.ee
Sünnipäev:28. september
photo

Terje Lelov 

klassiõpetaja
photo

Terje Lelov 

klassiõpetaja
terjetm@tdk.ee
Sünnipäev:25. juuni
photo

Mare Liiv

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
photo

Mare Liiv

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
mare@tdk.ee
Sünnipäev: 2. mai
photo

Lemme Lumiste

eripedagoog
photo

Lemme Lumiste

eripedagoog
lemme@tdk.ee
Sünnipäev:27. jaanuar
photo

Reet Lõpp

kooli psühholoog
photo

Reet Lõpp

kooli psühholoog
saara@tdk.ee 
Sünnipäev:24. jaanuar
photo

Elle Mets

eesti keele õpetaja
photo

Elle Mets

eesti keele õpetaja
ellemets@tdk.ee
Sünnipäev: 9. jaanuar
photo

Anne Nelke

individuaalõpetaja
photo

Anne Nelke

individuaalõpetaja
anne@tdk.ee
Sünnipäev:10. aprill
photo

Grete Maria Neppo

HEV õpetaja
photo

Grete Maria Neppo

HEV õpetaja
grete@tdk.ee
Sünnipäev:12. oktoober
photo

Pirgit  Palm

matemaatikaõpetaja
photo

Pirgit  Palm

matemaatikaõpetaja
pirgit@tdk.ee
Sünnipäev:29. september
photo

Andres Põhjala

judoõpetaja 
photo

Andres Põhjala

judoõpetaja 
ap@tdk.ee
Sünnipäev:15. august
photo

Evelin Rand

prantsuse keele õpetaja 
photo

Evelin Rand

prantsuse keele õpetaja 
liine@tdk.ee
Sünnipäev:25. aprill
photo

Tiina Randaru 

klassiõpetaja
photo

Tiina Randaru 

klassiõpetaja
tiinar@tdk.ee
Sünnipäev: 4. september
photo

Külli Reino

eripedagoog
photo

Külli Reino

eripedagoog
kyllir@tdk.ee
Sünnipäev:12. märts
photo

Hendrik Rikand 

kehalise kasvatuse õpetaja 
photo

Hendrik Rikand 

kehalise kasvatuse õpetaja 
heints@tdk.ee
Sünnipäev:23. mai
photo

Aime Rummel 

ajalooõpetaja
photo

Aime Rummel 

ajalooõpetaja
aimee@tdk.ee
Sünnipäev:16. august
photo

Ingrid Rump

käsitööõpetaja 
photo

Ingrid Rump

käsitööõpetaja 
ingrid@tdk.ee
Sünnipäev:13. september
photo

Maive Sinijärv

kunstiõpetaja
photo

Maive Sinijärv

kunstiõpetaja
maive@tdk.ee
Sünnipäev:19. jaanuar
photo

Marika Štšerbakov

matemaatikaõpetaja
photo

Marika Štšerbakov

matemaatikaõpetaja
sarah@tdk.ee
Sünnipäev: 7. mai
photo

Ketlin Suvi

loodusõpetuse õpetaja
photo

Ketlin Suvi

loodusõpetuse õpetaja
ketlin@tdk.ee
Sünnipäev:23. oktoober
photo

Margit Tago

inglise keele õpetaja
photo

Margit Tago

inglise keele õpetaja
margit@tdk.ee
Sünnipäev:27. august
photo

Anna Temmo 

vene keele õpetaja
photo

Anna Temmo 

vene keele õpetaja
annat@tdk.ee
Sünnipäev:22. juuli
photo

Tiina Terasmaa

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Tiina Terasmaa

kehalise kasvatuse õpetaja
tinnu@tdk.ee
Sünnipäev:10. detsember
photo

Kristel Tikk

muusikaõpetaja
photo

Kristel Tikk

muusikaõpetaja
kristel@tdk.ee
Sünnipäev:22. märts
photo

Berit Tugi

matemaatikaõpetaja
photo

Berit Tugi

matemaatikaõpetaja
berit@tdk.ee
Sünnipäev:14. mai
photo

Katrin Ubaleht 

inglise keele õpetaja
photo

Katrin Ubaleht 

inglise keele õpetaja
katrinu@tdk.ee
Sünnipäev:30. november
photo

Riina Voltri 

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
photo

Riina Voltri 

eesti keele ja kirjanduse õpetaja
pihu@tdk.ee
Sünnipäev:21. aprill
photo

Siret Vool 

käsitöö- ja inglise keele õpetaja
photo

Siret Vool 

käsitöö- ja inglise keele õpetaja
siret@tdk.ee
Sünnipäev:24. veebruar
photo

Martin Vändra 

kehalise kasvatuse õpetaja
photo

Martin Vändra 

kehalise kasvatuse õpetaja
martinv@tdk.ee
Sünnipäev:23. detsember